8 продуктів, які шкідливіше за цукор у декілька разів

8 продуктів, які шкідливіше за цукор у декілька разів

Безумовно цукор - дуже шкідливий продукт, який по суті є небажаним до вживання і викликає безліч хвороб і проблем з шкірою. Але окрім цукру існують і інші продукти, які в такому ж ступені небезпечні при регулярному вживанні.

8 продуктів, які шкодять більше, ніж цукор

Знайшовши в щоденному раціоні описані нижче продукти, необхідно постаратися їх виключити, оскільки від якості живлення безпосередньо залежить якість життя. Якщо порушувати режим їди, вживати шкідливі консерванти і так далі, можна в найкоротші терміни істотно погіршити стан здоров'я.

Штучні підсолоджувачі

Підсолоджувачі, які були виготовлені за допомогою хімії, часто використовують у виробництві дієтичних продуктів, які йдуть з позначкою "без цукру". Але як правило такі добавки мають рівень солодкості в сотні разів більше, ніж сам цукор і важко перетравлюються організмом. Після вживання штучного підсолоджувача відбувається істотне підвищення глюкози в крові, що згубно впливає на організм.

Гідрогенізовані жири і транс-жири

Ці компоненти частенько додають в тістечка, а також в продукти фаст-фуду. Такі види жирів містять в собі не лише підвищена кількість калорій, але і безліч токсинів. Регулярне вживання транс-жиров сприяє появі зайвої ваги, а також негативно впливає на стан серцево-судинної системи.


Енергетики

Енергетики містять в собі не лише багато цукру, але і також штучні стимулятори і безліч шкідливих хімічних добавок у великих кількостях. Цей напій може порушити нормальну роботу травної системи буквально за один день. Також енергетики знижують апетит, порушують сон і істотно зневоднюють організм.

Нітрит

Ці добавки можна регулярно зустріти в складі:

  • заморожених напівфабрикатів;
  • ковбасних виробів;
  • оброблених м'ясних продуктів;

У нітриті утворюються небезпечні для організму токсини, а саме нітрозаміни, які можуть спровокувати виникнення злоякісних пухлин.

Харчові барвники

Регулярне вживання продуктів, в яких знаходиться велика кількість барвників, може викликати алергічну реакцію. Особливо це стосується дітей, для яких продукти спеціально забарвлюють в яскраві кольори для привертання уваги.

М'ясо, вирощене на гормонах

М'ясо, яке продається в магазинах, було вирощене на гормонах. Тварин годували спеціальними добавками, які прискорювали їх зростання і масу. Регулярне вживання ковбаси, бекону, філе і так далі підвищує шанс виникнення серцево-судинних захворювань на 40%, а шанс появи діабету 2-го типу на 19%.

Також оброблене м'ясо містить велику кількість натрію, тому необхідно скоротити споживання магазинного м'яса і купувати такі продукти на спеціалізованих фермерських ринках.

Жувальна гумка

Окрім вищезгаданих штучних підсолоджувачів, жуйка несе і іншу шкідливу дію. Під час жування організм починає виробляти велику кількість шлункової кислоти для переварювання їжі. Але оскільки жуйку не треба переварювати, в шлунку скупчується надлишок соку, який може викликати гастрит, печію і навіть виразку.


Чіпси і сухарі

Ці закуски регулярно вживають як дорослі, так і діти. Але ці продукти є украй шкідливими, оскільки містять в собі безліч підсилювачів смаку, барвників, солі і інших небажаних харчових добавок. Регулярне вживання такої закуски може спровокувати виникнення гастриту або виразки.

Висновок

Цукор - далеко не найшкідливіший продукт. Щоб мати здоровий організм, необхідно ретельно вибирати продукти харчування і відмовлятися від шкідливої їжі. Зробити це досить просто, адже на кожен шкідливий продукт можна знайти безліч корисних альтернатив.