Як прибрати запах котячої сечі

Як прибрати запах котячої сечі

Кішка або кіт у будинку - джерело маси позитивних емоцій. Але, на жаль, буває, що ці милі тварини створюють неабиякі проблеми. Приміром, якщо ваш вихованець напаскудив на килим або диван, позбавитися від запаху котячої сечі буде дуже важко. Але нездійсненних завдань немає!

10 помилок, які допускають власники тварин, і як їх уникнути

10 помилок, які допускають власники тварин, і як їх уникнути

30 листопада ми відмічатимемо Всесвітній день домашніх тварин. Кращим подарунком для вашого улюбленця буде не чергова іграшка, а затишний і безпечний будинок, правильне харчування і любов усіх членів сім'ї. Напередодні свята ми підготували підбірку рад, як уникнути найтиповіших помилок, що здійснюються власниками тварин.

Як упіймати сазана? На замітку рибалці

Як упіймати сазана? На замітку рибалці

Наближається тепла пора року — пора масового активного відпочинку на природі. Багато хто вирушає в туристичні походи з ночівлями в наметі і вогнищем під зоряним небом. Не сперечаюся — красиво і корисно для здоров'я. Але за теперішніх часів інші віддають перевагу активному відпочинку з користю для столу на кухні. Це не лише збір грибів і інших дарів природи, але і улюблена літня риболовля.

Як швидко привчити кота до лотка

Як швидко привчити кота до лотка

Придбаваючи тварину, треба набратися терпіння і оточити чотириногого улюбленця теплом і турботою. На шляху до взаєморозуміння вас чекає приємний клопіт. Передусім, треба з'ясувати, як привчити кота до лотка, щоб зберегти у будинку затишок і чистоту. М'яка наполегливість і ласка допоможуть і дорослій тварині, і малюкові поводитися як слід і ходити в туалет в покладеному місці.

Як оцінити відданість домашніх вихованців?

Як оцінити відданість домашніх вихованців?

Наклеп зводять на кішок, коли стверджують, що вони звикають сильніше до місця проживання, чим до людини. Якщо поміняється власник квартири і воркота, невже буде байдуже Барсику або Муське, хто з ними ділить житлоплощу? Декілька прикладів спростовують поширені твердження.