Ці поради кожна жінка повинна дати своїй дитині

Ці поради кожна жінка повинна дати своїй дитині

Мама - це не лише учитель по життю, але і справжній друг. Багато жінок мріють стати хорошими мамами, які будуть прикладом для своєї дитини і зможуть виростити справжню порядну і розумну людину. Але час летить так швидко, що іноді не устигаєш за ним догнати і упускаєш якісь моменти у вихованні, які іноді давати вже зовсім пізно. Отже, тримаєте прості, але мудрі поради, які кожна мама повинна дати своїй дитині, щоб той виріс людиною зі своїми поглядами і правильними цінностями.


1. Головне в житті — бути щасливим.

Іноді батьки надто багато вимагають від дитини, намагаючись змусити займатися чимось проти волі або вселяючи, ким йому необхідно стати в майбутньому. Це усе дуже згубно позначається на мисленні маленької людини. Дуже важливо з раннього віку давати робити вибір і доносити думку, що в житті найголовніше - це щастя. Радьте йому слухати себе і свої думки, вчитися вибирати і наслідувати заклик серця. Ця порада чомусь не сприймається нашим суспільством, а дуже даремно.

2. Важливо навчитися віддавати.

Дітям завжди було властиво просити і отримувати, особливо з самих ранніх років. Ця звичка росте в той же час, як росте дитина. Радьте і учіть дітей віддавати. Покажіть, що в житті можна нести добро без корисливих цілей, можна міняти життя до кращого і допомагати оточенню, не вимагаючи чогось натомість. Станьте для дитини прикладом, і він, будучи дорослим, стане гідним членом суспільства.


3. Треба цінувати дружбу і любов.

У житті кожної дитини станеться багато ситуацій, в яких стоятиме вибір між тим, зберегти дружні стосунки або переступити через них. Важливо дати дитині мудрі поради про те, що партнер, будь то друг або друга половинка, дуже важливий в його житті. Це і підтримка, і опора, і просто близька людина, яка потрібна поруч. Не треба замикатися в собі і бути одинаком. Учіть дітей бути справжніми друзями і не боятися нових знайомств. Учіть їх бути людьми і любити людей.

4. Все можна змінити.

Дуже часто батьки говорять дітям потерпіти, говорять, що нічого змінити не можна, що так склалися обставини, що треба перечекати. І взагалі, що життя несправедливе. Важливо, щоб батько показав дитині, що в житті все залежить від завзятості і бажання. Якщо хочеш щось поміняти - прагни до цього. Навчіть дитину доводити справи до кінця, будь то розвиток якоїсь навички або домашнє завдання. І неважливо, наскільки швидко він це зробить. Важливо лише одне - досягти поставленої мети, при цьому враховуючи почуття тих, хто поруч.

5. Помилки не робить той, хто нічого не робить.

У житті дуже важливо ніколи не опускати руки. Багато батьків неправильно виховують дітей, постійно критикуючи їх або не підтримуючи будь-які почини. Батько — це приклад, а особливо значима думка мами. Радьте дитині рости, пробувати нове і рухатися вперед. Якщо не виходить — слід йти далі, далі і далі. А головне — хвалите за будь-яке щонайменше досягнення, це додасть мотивації в розвитку нових навичок. Як би банально не звучали багато мудрих рад, але цей особливо важливий: помилки — це життєвий досвід, який потрібний кожному.

6. Людину можна судити по його оточенню.


Навчіть дитину правильно вибирати собі друзів. Навчіть спілкуватися з тими, хто йому дійсно доріг і кому доріг він. Не виховуйте дітей за принципом: "дружити з тим, хто буде тобі корисний». Коли в маленького чоловічка вкладаються такі принципи, з нього виростає справжнісінький корисливий дорослий, який не розуміє справжніх принципів і цінностей. І найголовніше - триматися чимдалі від тих, хто йому неприємний і хто приносить негативну енергію. Не треба дружити з кимось з почуття обов'язку або жалості.

Ось такі, на перший погляд, очевидні, але дуже цінні і мудрі поради треба давати з самих ранніх років. Вони допоможуть дитині вирости в людину з великої букви. Не упускайте такі важливі моменти і пам'ятайте, що кожне ваше слово і дія вбирається у свідомість малюка дуже швидко. Тому самі будьте тими, про кого ви говорите, подавайте правильний приклад і розвивайтеся разом з дитиною!