Гімнастика доктора Бутрімова для шийного відділу

Гімнастика доктора Бутрімова для шийного відділу

Олександр Бутрімов - автор цілющої програми, націленої на лікування і профілактику захворювань шийного відділу хребта. Принцип лікувальної гімнастики криється в повному розслабленні і розтягненні м 'язів. Регулярне виконання комплексу допоможе нормалізувати кровообіг у шийному коморі, збільшити гнучкість і еластичність м 'язів, а також позбавить від шийного остеохондрозу.

Пікани: умови зберігання, а також користь і протипоказання до вживання

Пікани: умови зберігання, а також користь і протипоказання до вживання

Сьогодні серед гурманів і любителів заморських вишукувань навряд чи знайдеться людина, яка хоч раз не спробувала б ароматний український борщ. У кухнях слов 'янських народів він завоював чи не перше почесне місце, і все завдяки своєму неперевершеному смаку, аромату і насиченості кольору. Але не всі знають, чому борщ так називається. Адже ще з XVIII століття слов 'яни, крім звичних овочів, додавали в нього молоді гілочки пікану, або борщовика, які зривали в лісі на початку весни.

Як позбутися зимової депресії і не набрати зайвого

Як позбутися зимової депресії і не набрати зайвого

Кожен, звичайно, вибирає свої методи боротьби, і я хочу запропонувати деякі свої:

Комплекс вправ при кіфозі

Комплекс вправ при кіфозі

У людському хребті в нормі присутні два вигини спереду і два ззаду. Так задумала природа для кращого розподілу фізичного навантаження та забезпечення прямозбереження. Під впливом негативних факторів (тривалого неправильного положення, травм, надмірної напруги) в хребті можуть з 'являтися нові вигини або посилюватися вже наявні. В результаті цього виникає таке захворювання, як кіфоз. Розгляньмо, що воно являє собою, і як можна вилікувати цю недугу за допомогою фізичних вправ.

Як лікувати геморой вдома

Як лікувати геморой вдома

Ця хвороба настільки ж неприємна, наскільки й делікатна. Недарма ж найбільш прикрі проблеми називають гемороєм. А що стосується делікатності, то людина охоче розповідає про своє хворе горло або вуха, але вважає за краще мовчати про болючі відчуття в задньому проході. Особливо, як свідчить медична статистика, соромляться дами. Між тим ця хвороба не тільки несе з собою біль і дискомфорт в життєвий уклад, але і загрожує важкими наслідками. Щоб їх уникнути, слід вчасно приступити до лікування, в тому числі і в домашніх умовах.