Щоб гроші вас любили

Щоб гроші вас любили

Світова економічна криза - випробування не з легенів. Як пережити його без втрат, як зберегти кровно нажиті і примножити капітал? Спробуйте звернутися по допомогу до грошової магії.

Бережіть гроші в...

Найголовніше правило - на гаманцях і портмоне не варто економити. Навіть якщо ви людина небагата, купуйте для зберігання грошей тільки дорогі шкіряні гаманці і портмоне, тому як вони немов магнітом притягують до себе гроші, чого не скажеш про дешеві будиночки для грошей".

Ідеально, якщо ваш гаманець буде коричневого, темно-зеленого або золотого кольору. Ці відтінки найбільше притягають грошиків і сприяють їх розмноженню".

Не носіть в гаманці фотографії близьких і друзів, непотрібні візитки і картки. Якщо ваше портмоне нагадуватиме звалище, природний приплив грошей порушиться: вони не люблять жити в засміченому приміщенні.

У відділення для дрібниці обов'язково покладете один з символів багатства — китайську монету з дірочкою або три звичайні монети, перев'язані червоним мотузочком.


Тільки не забудьте, що усі символи і талісмани, куплені в магазині, повинні проходити попередню обробку.

Як це зробити? Дуже просто. Помістіть талісман в проточну воду на годину, а потім ще на три години в сильно концентрований розчин солі. І нарешті, побажавши собі процвітання і багатства, покладете його в гаманець.

Щоб любов була взаємна

Проведіть ритуал під назвою Злиття з грошима". Візьміть в руки нову купюру(чим більше вона буде, тим краще). Сядьте зручніше, розслабтеся, викиньте з голови усі сторонні думки. Декілька хвилин уважно розглядайте купюру. Ваше завдання запам'ятати якомога більше подробиць і найдрібніших нюансів. Це треба для того, щоб налаштуватися на хвилю грошей.

Потім поторкайте купюру руками, пам'ятайте її, понюхайте, вбирайте в себе запах і шелест грошей. Нехай інформація про гроші відкладеться на рівні зору, слуху і відчуттів. Тепер уявіть, що ви і купюра перетворюєтеся на хмару зелено-жовтого диму і зливаєтеся воєдино. Ви одна істота! Проводьте цей ритуал як можна частіше, і вже через тиждень ви помітите, як змінилася товщина вашого гаманця.

А ось ще один ритуал. Візьміть невелику посудину(краще використати глиняний горщик, але підійде і звичайна скляна банка). Поставте його в затишне місце — так, щоб ніхто, окрім вас, не знав про нього. І впродовж семи днів кладіть в нього по одній монеті, примовляючи: Що в горщику, то в гаманці".

Увечері сьомого дня усамітніться, поставте на стіл свічу(краще за зелений колір) і розкладете монети з горщика навколо неї. Запаліть свічку, уявіть, що від монет до вогню і назад йде зелене світло, утворюючи піраміду.

Постарайтеся побачити її яскраво і виразно і утримати у своїй уяві декілька хвилин. Потім вийдіть з кімнати і дайте свічці догоріти(стежте тільки за тим, щоб в цей час до кімнати ніхто не входив). Після закінчення ритуалу загорніть монети в тканину і бережіть в затишному місці чимдалі від сторонніх очей. А горщик або посудину можна використати в якості скарбнички. Чим більше грошей лежатиме в ній, тим більше їх буде у вас в гаманці.


ФЕн-шуй ніхто не відміняв

Найдревнішим символом багатства і процвітання є китайські монети з квадратною дірочкою посередині. Купіть їх в езотеричній крамниці або магазині фЕн-шуй і покладіть в зоні багатства — їй являється південно-східна сторона найбільшої у будинку кімнати(вітальні).

Для більшого ефекту зону багатства можна прикрасити статуеткою жаби, що сидить на скарбах, і грошовим деревом — товстолистом з сімейства сукулентних. На нього, як на ялинку, повісьте аметистові камінчики, адже цей мінерал, так само як і сам товстолист, притягає багатство.

У південно-східну зону можна покласти ананас(він притягує гроші і удачу) і повісити на стіни картинки із зображенням золота або товстих пачок грошей.