Секретний натуральний інгредієнт: вино

Секретний натуральний інгредієнт: вино

Напевно усім відомо, що вино в малих кількість чинить позитивну дію на серце, але, окрім цього, воно також може допомогти позбавитися від зайвих кілограмів, впоратися з плямами на одязі і змусити шкіру світитися.

Блокує утворення жиру

З'явилася ще одна причина, по якій ви легко можете випити келих вина за обідом: дослідники з університету Ульма в Німеччині виявили, що ресвератрол, антиоксидант, що міститься в шкірці винограду, гальмує відкладення жиру в жирових клітинах. Він також допомагає уникнути ускладнень, пов'язаних з ожирінням, таких як діабет і засмічення артерій.

Розгладжує шкіру

Винні антиоксиданти допомагають пошкодженій шкірі відновитися. Спробуйте такий рецепт: змішайте 20 крапель ефірної олії жасмину, чверть склянки виноградної олії, 1 чашку морської солі, і півпляшку червоного вина. Усе це додайте у вашу ванну і насолоджуйтеся 20 хвилин.

Очищає від плям

Як стверджує Дебора Мартін(Deborah Martin), автор книги про те, як вивести усі відомі плями, нічого не очистить річ від плям, які залишило червоне вино, краще, ніж біле вино. Обережно налийте біле вино на пляму, поверх насипте солі для того, щоб вона поглинула рідину, потім через деякий час струсіть сіль і стирайте річ як завжди.

Служить прекрасним маринадом

Барбекю? Дослідження, проведені фахівцями університету Порто(Португалія) показали, що яловичина, маринована впродовж двох годин в червоному вині, містить на 88 відсотків менше канцерогенів, ніж звичайна приготована на грилі яловичина, але без подібного маринаду.