7 повсякденних речей, про призначення яких ви не здогадувалися

7 повсякденних речей, про призначення яких ви не здогадувалися

Попри те, що практично у усіх нас є смартфони з цілодобовим підключенням до Інтернету, і ми думаємо, що знаємо дуже і дуже про багато що, проте, ми як і раніше не в курсі про деякі звичні речі, які нас оточують. Отже, про призначення чого ви, можливо, досі навіть не здогадувалися?


  1. Кінчик рулетки

Кінчик рулетки зазвичай зроблений з досить міцного металу з невеликим отвором. У цього отвору є своя функція: ми можемо зачепити їм гвинт або шуруп і витягнути рулетку на потрібну відстань для максимально точного виміру.

  1. Кольори зубної пасти

Ви напевно думаєте, що це просто для краси і естетики, проте кожна кольорова частина виконує певну функцію, маючи різні інгредієнти, які відокремлені один від одного. Зокрема, синя або зелена частина служить для освіження дихання, червона - це чистяча частина, а біла - для вибілювання.

  1. Символи в косметиці

Деякі з символів на косметичних препаратах зазвичай включають рекомендацію по їх терміну зберігання, щоб гарантувати свіжість і ідеальний стан продукту. Зокрема, такі комбінації як 3М, 6М, 9М, 18М і 24М - ця кількість місяців, впродовж якої можна зберігати косметику з моменту її розкриття.

  1. QR- коди

QR- коди виглядають для нас безглуздими символами, проте в них приховано повідомлення, яке може бути прочитане тільки декодуючим пристроєм. Фактично в коді "зашита" інформація про компанію, продукті або про будь-який інший об'єкт, до якого цей код прив'язаний.


  1. Чорні точки на автомобільних стеклах

Ви однозначно бачили ці чорні точки по краях скла. Ні, це не прикраса. Це так звані фрити, тонкий шар керамічної фарби. Функція фриттов - це захист герметика від дії УФ-лучей. Вони також приховують з'єднання і зменшують проникнення сонячного світла, яке може вплинути на зір.

  1. М'ячі для гольфу

Чому кулі для гольфу такого дивного дизайну? Насправді, він виконує аеродинамічну функцію: рельєф кулі надає йому велику швидкість, завдяки якій він може відлетіти на відстань до 300 м. Звичайно, це результат вже сучасних технологій, оскільки спочатку вони були просто гладкими кульками.

  1. Чашки IKEA

Ви помічали щербинку на денці їх фірмових чашок? Ні, це не дефект, а передбачливість дизайнерів. Якщо ви перевернете чашку для її просушування, вода не застоюватиметься на поверхні, а стече вниз через цей жолобок.