Як концентрувати увагу?

Як концентрувати увагу?

Розсіяність знайома всім. Кожна людина як мінімум один раз у житті була розсіянь. Але все таки всі ми відрізняємося один від одного дуже значно. Наприклад, люди які здатні концентрувати увагу можуть досягти карколомних результатів у будь-якій діяльності. А ось ті кому концентрація не під силу роблять і будуть робити помилку за помилкою. І це відносити не тільки до якоїсь сфери діяльності, а до всього.

60 порад, як поліпшити роботу мозку

60 порад, як поліпшити роботу мозку

Незважаючи на існування розхожої думки, що нервові клітини не відновлюються, вчені підтвердили, що це не так! Ще як відновлюються! Робота мозку погіршується не через відмирання нервових клітин, а через виснаження дендритів, які служать провідниками імпульсів від однієї клітини до іншої. Якщо ці зв 'язки регулярно не включати, дендрити атрофуються так само, як і м' язи без фізичних навантажень.

Як стати акуратнішою

Як стати акуратнішою

Якщо вам набридло розшукувати різні предмети в купі непотрібних речей, значить, пора вчитися акуратності. Пора позбавлятися від звички розкидати речі по квартирі і почати розкладати все по місцях. Навчитися цьому нелегко, але, доклавши невеликі зусилля, цілком реально.

Як поліпшити пам 'ять?

Як поліпшити пам 'ять?

На погану пам 'ять нерідко скаржаться навіть молоді люди. Згідно зі статистикою майже кожна людина з усього, що почутого забуває 30% відразу після 20 хвилин. А 50% забуває відразу після 30 хвилин. Таким чином, пам 'ять потрібно покращувати всім без винятків.

День Знань

День Знань

Представляємо вашій увазі астрологічний прогноз на увесь навчальний рік для наших найважливіших людей на світі - для дітей.