Зберігання продуктів

Зберігання продуктів

Зберігання продуктів і готової продукції в несприятливих умовах призводить не тільки до втрати вітамінів, але і до зниження їх інтенсивності аромату, погіршення смакових властивостей, зовнішнього вигляду, консистенції, перетравлюваності і засвоюваності окремих компонентів їжі. Тому важливе значення в харчуванні має знання санітарних правил зберігання сировини і готової продукції в домашніх умовах.    

Варім яйця в мікрохвильовці без вибухів

Варім яйця в мікрохвильовці без вибухів

Запобіжні заходи

Важливо правильно підібрати і налаштувати потужність мікрохвильової печі. Якщо перестаратися, продукт вибухне. Краще витратити трохи більше часу на готовку, але виставити більш слабкий режим.

Чому потрібно швидко мити овочі та фрукти?

Чому потрібно швидко мити овочі та фрукти?

Овочі та фрукти мийте якомога швидше. Це потрібно для того, щоб зберегти якомога більше вітамінів. Таку дію води на овочі та фрукти довели фахівці. Новий висновок медиків, всіх вразив. Адже, досі всі фахівці, стверджували, що обов 'язково потрібно довго і ретельно мити овочі та фрукти. До того ж, всі були тільки впевнені в тому, що обов 'язково потрібно ретельно мити всі овочі і фрукти. Оскільки цей спосіб видаляє всі отрутохімікати та мікроби.

Мистецтво зберігання продуктів у холодильнику

Мистецтво зберігання продуктів у холодильнику

Здорове харчування залежить не тільки від того, що ми їмо, але і від того, якої якості продукти ми їмо. Згідно з дослідженнями, середній житель Європи і Америки викидає близько 100 кг. продуктів на рік через неправильне зберігання в холодильнику.

Зелений чай зцілює душу

Зелений чай зцілює душу

Зелений чай чудово зцілює душу. Такі властивості йому прописали в Китаї. Адже, під час чаювання людям здається, що всі проблеми кудись випарувалися, йде тривога, стрес, напруга, а на душі ставати легко і приємно.