Біла глина для масок від прищів

Біла глина для масок від прищів

Сьогодні багато жінок для підтримки своєї краси в якості відмінного косметологічного засобу використовують маски з різноманітних видів глини. І така процедура приносить бажаний ефект.

Сьогодні різноманітність видів косметичної глини досить велика. Можна побачити в аптеках жовту і синю, білу і сіру, навіть коричневу глину. Всі вони цілющі, однак слід знати, як і для чого використовувати ту чи іншу глину для здоров 'я і в якості косметичного засобу. Біла глина від прищів зараз вважається найефективнішим засобом у боротьбі з проблемною шкірою.

Характерні якості білої глини

Ефективність цього засобу досить вагома. Біла глина сприяє відбілюванню і тонізації, при цьому вважається відмінним способом проти появи прищів і плям після них. Крім того, ця глина чудово очищає шкірний покрив і чинить розгладжувальну дію.

Перед тим, як приготувати маску, слід переконатися в тому, що біла глина була добре очищена і просіяна. Обов 'язково перед нанесенням очистити добре шкіру обличчя, а після зняти засіб за допомогою простих вологих серветок. Ні в якому разі не застосовувати мило. Щоб приготувати маску з білої глини від прищів, можна взяти яєчний жовток, мед приблизно одну ложку і масла оливкового. Додати чайну ложку глини і трохи води. Всі інгредієнти ретельно перемішати, а потім нанести на шкіру обличчя.

Проти прищів не менш ефективна наступна маска. Для її приготування потрібно змішати глину білого кольору, сік винограду і трохи квіткового меду.


Крім того, можна використовувати й іншу маску з прищів. Щоб приготувати такий корисний засіб, змішують в рівних пропорціях блакитну і білу глину і додають туди трохи відвару з лікувальних трав. Це може бути настій з ромашки або крапиви, календули або звіробою. Нанести таку маску на шкіру, і залишити її до повного висихання.

Додаткові рецепти

Косметичні маски на основі білої глини, бажано робити двічі на тиждень, тоді можна буде домогтися якихось результатів у боротьбі з прищами. Прищі досить часта і неприємна проблема, тому багато хто намагається знайти свій дієвий рецепт, який би міг скоріше позбутися такої неприємності. Одним із засобів, що допомагають очистити шкіру, може стати наступна маска. Для її приготування знадобляться дві чайні ложки глини і одна - бодяги, яка продається в аптеках у вигляді порошку. Всі ці інгредієнти змішуються і розбавляються водою. Після закінчення часу, коли маска висохне, потрібно зволожити обличчя.

Вибравши білу глину в якості цілющого засобу проти прищів, слід розуміти, що, перш ніж приступити до самолікування, потрібно знати всі тонкощі про свою шкіру.

Будь-який застосовуваний засіб може поводитися подвійно, тобто показати, як з хорошого боку, так і не дуже приємною. Навіть проста за складом маска здатна не допомогти, а навпаки, значно погіршити стан кожного покриву. Не варто ризикувати власною красою - спочатку необхідно отримати кваліфіковану консультацію профільного фахівця, який визначить, наскільки чутливою є шкіра, і як вона буде сприймати маски, в яких є біла глина.