Як впоратися з перхотою за допомогою народних коштів

Як впоратися з перхотою за допомогою народних коштів

Найпоширенішою проблемою людства з волоссям є саме перхоти. Не всім і не завжди допомагають розрекламовані шампуні, а позбуватися снігу якось потрібно. Іноді корисніше буває згадати про натуральні (природні) способи позбавлення гучної проблеми. Це набагато ефективніше і набагато дешевше.

Відновлення освітленого волосся

Відновлення освітленого волосся

Жінкам властиве бажання змінити свій зовнішній вигляд, пограти зі стилем, з кольором волосся. Дуже просто з брюнетки стати блондинкою, якщо не особливо замислюватися про здоров 'я волосся. А ось після освітлювальних процедур, які зовсім не щадять волосся, дуже непросто повернути їм колишній блиск і здоров 'я. Ми не завжди усвідомлюємо, які наслідки будуть у таких дій. Що ж можна зробити, коли наше волосся втратило свій колір, а разом з ним і природну силу?

Маски для пошкодженого волосся з вівсянки

Маски для пошкодженого волосся з вівсянки

Вівсянка славиться наявністю великої кількості корисних властивостей, вітамінів і мікроелементів. Все частіше дівчата використовують її в косметичних процедурах. Однією з найпоширеніших є оздоровлення волосся за допомогою вівсянки.

Як доглядати за волоссям на відпочинку

Як доглядати за волоссям на відпочинку

Морська вода благотворно впливає на шкіру і нігті, але має шкідливий вплив на волосся. Під впливом сонця і морської води волосся стає сухим, ламким, сікається і витончується. Щоб локони без шкоди перенесли водні процедури, потрібно доглядати за ними не тільки у відпустці, але також до неї і після.

Як доглядати за жирним волоссям влітку?

Як доглядати за жирним волоссям влітку?

Багато жінок мають жирну структуру волосся, і це є для них великою неприємністю. У більшості випадків це обумовлено генетикою, але проблема ускладнюється також неправильним доглядом за жирною шкірою голови і волоссям, а влітку це особливо помітно, оскільки сальні залози в цю пору року працюють максимально. У цій статті розповідається про те, як доглядати за жирним волоссям у літню пору року.