Заповіді щастя

Усі мріють про успіх, але не усі знають, як його досягти. У надії вивідати головний секрет, ми дивимося розумні телепередачі, читаємо книги і статті з практичної психології. Коли на полицях книжкових магазинів з'явилися книги Ога Мандино, їх стали розкуповувати, як гарячі пиріжки. Адже в них колишній невдаха, що опустився, здавалося б, до самого дня, розповідав, як зумів стати одним з самих шанованих людей двадцятого століття.

Неосудна краса

Неосудна краса

Фрина була провінціалкою, і за сучасними поняттями, приїхала в Афіни з глухого села - лимитчицей. Але дівчина була від природи така красива, що столиця здалася їй без бою. До того ж, дочка заможного лікаря Епикла, була непогано утворена і уміла вести дотепну бесіду. Справа була в IV столітті до нашої ери.

Час і місце Ребеки Нерс

Час і місце Ребеки Нерс

Класики стверджували, що досконалість п'єси залежить від того, наскільки автор дотримується єдності часу, місць і дій. Але Доля пише свої п'єси поза всякими правилами. І конкуренції не визнає. Ось і знамениту трагедію про «салемских відьом" вона створила так, як визнала потрібним.

Силою духу і силою думки

Силою духу і силою думки

Життя Бенедикта Спінози - приклад того, як слабка, хвора, бідна людина може здолати прокляття, вигнання, зраду рідних, ненависть оточення і залишитися особою. Моя розповідь не про складну метафізичну систему філософії Спінози, він про те, як людина долає удари долі силою духу і силою думки.

Викрадення зоряного хлопчика

Викрадення зоряного хлопчика

У 30-х роках XX століття на усій земній кулі не було людини знаменитіше, ніж Чарльз Линдберг. У 1927 році молодий авіатор уперше в історії вчинив поодинокий безпосадочний трансатлантичний переліт. Цих 33 години, що він провів в небі на шляху з Нью-Йорка в Париж, зробили його героєм по обидві сторони океану. Навіть жіночі капелюшки і ті стали називати в його честь. Але популярність дорого обійшлася Линдбергу: 1 березня 1932 року невідомі викрали його маленького сина з метою викупу...