Секрети виробника: Чому "Кока-кола" смачніше в "Макдоналдс"?

Секрети виробника: Чому "Кока-кола" смачніше в "Макдоналдс"?

У нашому житті щодня стресів стресів, що просто необхідно врівноважувати її маленькими радощами. У кожного вони свої, але є одне універсальне джерело задоволення - смачна їжа. Особливо, фастфуд. Так-так, "Біг-Мак меню" і колу, будь ласка. До речі, помічали, що в "Макдоналдс" навіть кола смачніші? Вам не здалося. Улюблена "Coke" тут дійсно трохи інша. А в чому різниця, дізнайтеся в цьому огляді.

Чи відрізняється кола в "Макдоналдс" від звичайної з магазину - питання вічне. Із серії "кого ти любиш більше: маму чи тата? "або" що смачніше: кола чи пепсі? ". Але, виявляється, існує цілком конкретна і ємна відповідь. Його надали офіційні представники "Макдоналдс" у відповідь на запит журналістів видання "New York Times". Забігаючи наперед: так, відрізняється. І ось, чому.

1. Тара і транспортування

У Coca-Cola і "Макдоналдс" встановлені ексклюзивні умови поставки, які діють в будь-якій країні. Наприклад, у "Макдоналдс" напій приходить не бутильованим, а у вигляді сиропу, залитого в каністри з нержавіючої сталі. Звучить парадоксально, але це допомагає краще зберегти напій свіжим. Точніше, його первозданні смакові якості. І наші рецептори здатні вловити різницю.

2. Охолодження

Оригінальний кола-сироп вже на місці змішують з водою. Але перед цим обидва інгредієнти як слід охолоджують. І не просто для того, щоб ви насолоджувалися холодненьким. Справа в тому, що низькі температури допомагають довше утримувати CO2 - ті самі бульбашки "газу", за які люди так люблять солодкі напої. А навіть при зберіганні в стандартній для холодильника температурі CO2 випаровується швидше. Не кажучи вже про кімнатну і вищу. Вердикт: кола в "Макдоналдс" трохи більш шипуча.

3. Вся справа в пропорціях

У ресторані швидкого харчування напої подають з льодом. З одного боку, як згадувалося вище, низькі температури зберігають "газ". З іншого - лід тане, а ви ризикуєте отримати розбавлений напій. Що не так вже смачно. А тому пропорція між сиропом і водою спочатку відрізняється від бутильованої версії, щоб враховувати "крижаний" фактор. У підсумку, перші горлянки коли зі склянки з круглою жовтою "M" дійсно відрізняються куди більш насиченим смаком. І тільки до середини порції стають такими ж, як звична Coke з супермаркету. Так що, в наступний перекус в мережі швидкого харчування, замовте колу і проаналізуйте свої враження. Хоча, ні, краще вже без "газування". І ось вам 10 вагомих причин, чому не варто купувати солодкі газовані напої.