Психологія: образа на батька, чоловіків і жіночі захворювання

Психологія: образа на батька, чоловіків і жіночі захворювання

Причини жіночої образи на чоловіків, психологія і психосоматика.

Ображатися на чоловіків схильні всі жінки. Це пов 'язано з тим, що нас не зовсім правильно виховували. Основне завдання жінки, на думку наших матерів, готувати їжу, забиратися в будинку, народжувати дітей. При цьому про гарний настрій і посмішку на обличчі не було жодного слова. Відповідно жінка часто почувається недолюбленою, ображеною, через велику кількість обов 'язків. У цій статті ми розповімо про психологію образи на чоловіків, батька, і як це позначається на здоров 'ї жінки. 

Жіночі образи на чоловіків: спосіб отримати бажане або шлях до хвороби?

Як не дивно, але в більшості випадків жінки все ж вибирають образу. Хоча насправді чоловік міг навіть не намагатися образити. Якщо розібрати слово "образитися" на складові частини, то вийде "образити себе".

Чим небезпечні жіночі образи на чоловіків:

 • Насправді так і відбувається, адже при відчутті постійної образи, змінюється енергетика жінки, вона стає похмурою, що сильно позначається на здоров 'ї і красі, відносинах з близькими. Звичайно, на думку психологів, основне завдання чоловіка - забезпечувати жінку, керує нею, постаратися зробити щасливіше. Він все це може зробити, проте вселити їй почуття щастя він не в силах.
 • Адже чоловік не в змозі залізти в мізки жінці, і змусити її думати інакше. Саме тому навіть невинна подія, жінка сприймає в багнети, вона це оцінює як особисту образу. Наприклад, вручення букета жовтих троянд. Мало хто з чоловіків взагалі знайомий з квітковим етикетом, обізнаний, що жовтий колір - це до розставання.
 • Тому, якщо чоловік подарував подібний букет, він зовсім не хотів з вами розлучатися, або якось зіпсувати настрій. Основна біда - сприйняття жінки. Саме тому і відбуваються всі образи. Насправді, винні не події, яка трапляються, а їх сприйняття. Відповідно на одну і ту ж ситуацію різні люди реагують по-різному. Один це сприйме як своєрідний урок, другий розсердиться, і буде тривалий період часу перебувати в пригніченому настрої.  Жіноча образа

Багато жінок вважають, що ображатися на чоловіка корисно. У такому випадку вони зазвичай дарують подарунки і просять прощення. Однак мало хто задумується, що просити вибачення чоловік починає не з тієї причини, що усвідомив свою помилку, або хоче зробити жінку щасливою. Йому нестерпно перебувати в умовах агресії та емоційної напруги.


Адже зазвичай жінки під час образи замикаються, мовчать, сердяться і позбавляють чоловіків заохочень, наприклад вечері або сексу. Саме тому необхідно переглянути своє ставлення до образів. Постійне перебування в стані скривдження псує відносини, вбиває їх і може призвести до їх повного руйнування. Відповідно це погано, оскільки в результаті жінка робить гірше не своєму чоловікові, а тільки собі. Образилася

Образа на батька: психологія, вплив на здоров 'я і життя жінки

 Багато дівчат шукають собі чоловіка, схожого батька. Що робити, коли стосунки з батьком складалися не найкращим чином? Адже нерідко в родині батько недолюблює дочку, так як хотів сина.

Образа на батька, психологія, вплив на здоров 'я і життя жінки:

 • Батько контролює дівчинку, не дозволяючи їй займатися власним життям, і не даючи свободи. У такому випадку, коли дівчина досягає 18-річчя, вона може пускатися у всі тяжкі, тим самим намагаючись довести, що вільна і може займатися тим, чим їй хочеться, зустрічатися з хлопцями, яких сама обере. 
 • Батько грубо поводився з дівчинкою, тероризував її, був тираном. Зазвичай у сім 'ях, де практикують рукоприкладство, жорсткий емоційний пресинг, діти намагаються захистити себе від спілкування з протилежною підлогою. Тобто дівчинка з такої сім 'ї буде уникати чоловічої уваги. Дуже часто з таких дівчаток виростають старі діви, які не можуть знайти нормальних відносин.  
 • Батько ігнорує дочку, приділяючи її вихованню вкрай мало уваги. Він взагалі не цікавиться її життям, йому абсолютно все одно на всі досягнення дівчинки. У такому випадку зазвичай дочки намагаються заслужити увагу батька, намагаючись добре вчитися, отримуючи призові місця в школі танцю, на акторських гуртках. Все це не для власного задоволення, а щоб заслужити похвалу батька. У такому випадку дівчинка намагається якомога швидше знайти собі чоловіка, який зможе нагородити її своєю увагою. Дівчинка рано виходить заміж, через вагітність, або навпаки, відносини розвалюються на етапі їх створення. Насправді такі дівчатка бояться в першу чергу залишитися в гордій самоті. Для них самотність є борошном і тяжкою ношею, це веде до усвідомлення власної непотрібності.  

У всіх цих випадках, незважаючи на різність ситуацій, дівчинка отримує самотність, нещастя, і неблагополучне особисте життя. Саме тому необхідно пропрацювати образу на батька, позбутися її. Адже дівчинка, яка не сердиться на батька, щаслива, може будувати особисте життя без огляду на помилки минулого і взаємини з батьком. Образа на батька

Образа на чоловіка: психологія

 Чоловіки часто не розуміють, за що на них сердиться жінка. Більше ста років представниці слабкої статі вважаються дуже сильними, в багатьох сім 'ях панує матріархат. Чоловік звик, що жінка може і в палаючу хату увійти, і коня на скаку зупинити. Однак забувають, що за своєю природою жінка є дуже слабкою істотою, яка потребує любові, і турботи.

Образа на чоловіка: психологія

 • Жінка просто втомлюється, саме тому будує з себе недотрогу, сердиться. Це зовсім не означає, що вона хоче розборок. Швидше за все, їй просто потрібна турбота, втіха і любов. Саме тому намагайтеся більше розмовляти зі своєю другою половинкою, гуляти з нею, спілкуватися, і влаштовувати вихідні. Може іноді брати на себе якісь жіночі обов 'язки по дому, втішаючи тим самим жінку, дозволяючи їй розслабитися, і заспокоїтися. Нерідко жінка через образу робить гірше сама собі.   
 • Основна помилка жінка в тому, що вона не хоче здаватися слабкою, намагається тримати обличчя. Це пов 'язано з тим, що дівчинку в дитинстві виховували, щоб вона вміла виглядати добре, і ні в якому разі не показувати образу. У підсумку батьки таких дівчаток зазвичай кажуть: "тримай обличчя щоб не сталося", "ти повинна виглядати добре". Дівчина зариває свою образу глибоко всередину. Зовні вона здається дуже спокійною, хоча всередині накопичується образа, що позначається на здоров 'ї. 
 • Якщо дівчинці кажуть "витри сльози, ти не вмієш поводитися", в такому випадку в дорослому віці жінка не може плакати, хоча сльози в даному випадку є одним з механізмів очищення, і контролю емоцій. Завдяки сльозам вдається скинути негатив, уникнути появи захворювань, які провокують образи.  
 • Якщо батьки кажуть "не так поводишся", або "не можна так поводитися", то в підсумку людина стає схожою на робота, і намагається зовсім не показувати своїх емоцій. Однак саме емоції допомагають людині відчувати, хотіти досягати якихось цілей, і до чогось прагнути. У підсумку дівчина стає схожа на ляльку або маріонетку, яка не здатна самостійно жити.  Образилася

Чому виникає образа на чоловіка?

Основна проблема в тому, що необхідно дати вихід цій образі, щоб вона не накопичувалася. Але вся справа в тому, що необхідно розібратися, чому жінка образилася.  


Чому виникає образа на чоловіка:

 • Невідповідність очікуванням. Тобто, ви чекаєте від людини якихось певних дій, не отримуєте цього, і ображаєтеся. Необхідно зрозуміти, що людина зовсім не зобов 'язана робити те, що вам подобається і хочеться. Він не повинен виконувати ваші бажання, і задовольняти примхи. Людина робить так, як їй потрібно. Основна проблема у вас, адже ви виставили певні вимоги, які людина не змогла задовольнити.
 • Маніпуляція. Часто жінка використовує образи для того, щоб отримати бажане. Вона випинає емоції, показує, що сердиться, щоб отримати бажане. Необхідно пробачити людину, і спробувати отримати бажане не маніпуляцією, а проханням. Необхідно підійти до чоловіка, сформулювати своє прохання, сказати, чого ви хочете. Тобто, не обов 'язково дути губи, щоб отримати бажану турботу.
 • Просто поясніть, що ви втомилися, хочете відпочити, або вас довго не балували прогулянками парком, походами в кіно. Звичайно, спочатку це зробити дуже складно, адже простіше замкнутися в собі. Однак образа просто так не проходить, вона зазвичай проявляється двома видами емоцій: печаллю, і злістю. Тобто людина кричить, зривається на всіх, або навпаки, плаче, замикається в собі і накопичує образу. У такому випадку образа проявляє себе у вигляді захворювань.Образи

Образа на чоловіків: психосоматика, жіночі хвороби

Нижче розглянемо основні недуги, які пов 'язані з образою.

Образа на чоловіків: психосоматика, жіночі хвороби:

 • Якщо ви відчуваєте, щось гложе, причому не можете конкретно сказати, в чому проблема, відчуваєте постійну пригніченість і депресію. Швидше за все це згодом викличе онкологічні недуги.  
 • Якщо ви постійно повторюєте, що чаша переповнена, терпіння на межі, або на душі лежать камені, то згодом це спровокує виникнення каменів у нирках і сечовому міхурі.
 • Якщо ж ви постійно підставляєте в собі образу, і не можете висловити своєї думки, або вам не дають цього зробити, при цьому в горлі стоїть кім, то згодом можуть виникнути захворювання дихальної системи, бронхіт, ларингіт і пневмонії.  
 • Якщо щось вас засмучує, боляче на це дивитися, то в майбутньому це може стати причиною розвитку катаракти і глаукоми. Якщо після сварки, і в результаті образи вас колотить, терпець лопається, згодом це викличе високий тиск і проблеми з серцем.  Скандал

Образа на батька: психосоматика

 Для того щоб впоратися з образою, необхідно проявляти свої емоції. Навіть якщо в дитинстві вам забороняли кричати, злитися, трощити все навколо, необхідно заново навчитися висловлювати свої емоції.

Образа на батька, психосоматика:

 • Якщо вам щось приносить душевний біль, серце розривається, то згодом це стане причиною розвитку серцево-судинних захворювань.  
 • Якщо якісь образи вибивають ґрунт з-під ніг, підкашуються ноги, то згодом це може стати причиною розвитку артриту.  
 • Якщо ваша думка батьки не беруть до уваги, говорять про те, що не питали, то в майбутньому ви станете доводити важливість власної точки зору. Згодом це стане причиною розвитку ожиріння, і проблем з вагою.  
 • Якщо дівчинці забороняють виявляти свої почуття, то в дорослому житті така жінка зазвичай каже, що сита по горло або до нудоти. У даному випадку виникають серйозні захворювання з травною системою, і з 'являється анорексія. Тобто людина страждає надмірною худобою. Сварка

Як опрацювати образу на батька, чоловіків?

У жодному разі не забороняйте своїм дітям сердитися, кричати, падати на підлогу і пхати ногами. Звичайно, у оточуючих це може викликати подив і подив, велику кількість зауважень. Однак цілком нормально, що дитина показує свою злобу і негативні емоції. Це один із способів не накопичувати в собі образу.

Як пропрацювати образу на батька, чоловіків:

 • Необхідно переосмислити і дати можливість образі виходити з вас, а не накопичуватися. Далі, необхідно спробувати зробити якісь корисні висновки. Якщо все ж таки ви образилися, необхідно спробувати розібратися, що саме викликало у вас резонанс, і зачепило за живе.
 • Не потрібно думати, чому людина зробила певний вчинок, необхідно оцінювати свою реакцію і розбиратися в ній. Якщо ви зрозумієте причину, через яку образилися, то зможете спокійно жити, позбудетеся захворювань.
 • Ні в якому разі не потрібно сприймати людину, як виконавця бажань. Ніхто з людей не зобов 'язаний відповідати вашим сподіванням, виконувати бажання. Якщо дитину часто балували в дитинстві, виконували всі забаганки, зазвичай у неї виникає думка, що що всі повинні робити так, як їй хочеться.
 • У дорослому житті це не працює. Чужі люди не читають думки, їм необхідно пояснювати, вміти висловлювати свої почуття та емоції. І звичайно ж, людина має власну думку і тому не зобов 'язана з вами погоджуватися. Він не повинен виконувати примхи.Маніпуляція

Ображатися на людину за те, що вона не виконує ваших бажань ні в якому разі не можна. Спробуйте поставити себе на його місце. Необхідно в першу чергу вибудувати кордон між оточуючими, і постаратися навчитися домовлятися.