Ім 'я Неллі, Нелля і Неля: це різні імена чи ні?

Ім 'я Неллі, Нелля і Неля: це різні імена чи ні?

Неллі, Нелля і Неля - це одне ім 'я чи різні?

У цій статті ми розповімо про різницю імен Неллі, Нелля і Неля, як правильно писати й інші тонкощі цих імен.

Ім 'я Неллі, Нелля і Неля: це різні імена чи ні?

 Отже, давайте розберемося імена Неллі, Нелля і Неля різні, або це похідне одного з імен? Для початку зверніть увагу на закінчення імен. Неллі має закінчення "і", а ось Нелля і Неля мають закінчення "я". Тому відразу можна відокремити ім 'я Неллі від імен Нелля і Неля.

Пошукаємо інформацію про походження скорочено-ласкального імені Неллі. Рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Жіноче ім 'я Олена - що означає: опис імені ". У ній ви знайдете два іноземних похідних від імені - Елеонор і Хелен, які є досить поширеними в Англії, Німеччині та інших європейських країнах. А ім 'я Неллі є зменшувально-ласкальною похідною цих трьох красивих імен.Плаутілля Неллі, яка жила з 1524 року по 1588 рік в Італії

З ім 'ям Неллі розібралися, залишилося два імені Нелля і Неля. Рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Жіноче ім 'я Нелля - що означає: опис імені ".

Ім 'я Нелля є самостійною одиницею, що має коріння, що сягає глибини століть. І, незважаючи на те, що іноді через близьку мовну схожість з зменшувально-ласкальної похідної імені Неллі, вважають, що ім 'я Нелля ще одне похідне від імен Олена, Елеонор і Хелен, але це помилка. Якщо розглянути історію, то можна виявити прекрасних і знаменитих носійок імені Нелля ще в стародавніх культурах.Свята мучениця Неонілла (коротко Неля)


І насамкінець розглянемо третє ім "я - Неля. Якщо вивчити написання імен, то можна замінити, що написання Нелля і Неля однакове, за виключення подвоєної букви "л" у першому випадку. Знову звертаємося до витоків історії, і виявляємо, що ім 'я Неля це зменшувально-ласкальне похідне імені Нінель, яке з часом стало самостійним ім' ям. Сьогодні батьки можуть записувати ім 'я в свідоцтво про народження Нінель, але в побуті називати лагідно Неля, а можуть відразу записувати дочку як Неля, але в цьому випадку називати її Нінель неправильно.

Вибираєте ім 'я для дівчинки? Вам можуть сподобатися наші статті:

  • Жіноче ім 'я Уляна: значення, таємниця, походження, національність, характер, доля
  • Найкращі арабські імена для дівчаток: список
  • Вірменські імена жіночі для дівчаток: список