Чотири місця в будинку, куди не можна ставити віник (і справа не тільки в гігієні житла)

Чотири місця в будинку, куди не можна ставити віник (і справа не тільки в гігієні житла)

Згідно з думкою фахівців з фен-шуй, віник, розміщений у правильному місці, володіє потужною захисною енергетикою і може забезпечити безпеку будинку. Але справедливо та інше - мітла, що знаходиться там, де їй бути не годиться, приверне всілякі неприємності, негаразди.

Де ж не слід залишати віники, швабри і мітли? Фахівці виділяють чотири місця, в яких цих предметів не повинно бути.

Місце перше: за вхідними дверима

У багатьох будинках прийнято залишати швабру або віник з високою ручкою безпосередньо за вхідними дверима квартири, в кромному куточку передпокої. Зрозуміло, совок теж тримають поблизу.

На перший погляд, таке розташування зручне і логічне. Наприклад, якщо потрібно прибрати бруд, залишений вуличним взуттям, то віник завжди під рукою.

Але вхідні двері - це енергетичні ворота будинку. Залишаючи в передпокої віник, ви просто відзначаєте в бік не тільки негатив, але і позитивну енергію. Іншими словами, таке розміщення віника порушує енергообмін, а це не призведе ні до чого хорошого.


Місце друге: у вітальні

Зрозуміло, рідкісна людина поставить у вітальні швабри, мітли і віники, якими проводиться прибирання в будинку. Але декоративні віники, які є окрасою інтер 'єру, розміщують багато. Однак тому що мітла за призначенням не використовується, властивостей своїх вона не втрачає.

Якщо ви розміщуєте віники і мітли в вітальні, то залучаєте в будинок нещастя і біди. Звичайно ж, нічого непоправного не станеться, проте удача може відвернутися від домочадців, а речі стануть швидко ламатися.

Місце третє: кухня або їдальня

Дуже багато сімей тримають віники і совки під мийкою на кухні, поруч зі сміттєвим відром. Таке розміщення, на перший погляд, здається просто ідеальним. Але це зовсім не так.

Кухня, як і їдальня - це особливі місця в будинку, в яких люди готують їжу, їдять, спілкуються, п 'ють ранкову каву або чай, зберігають продукти. Іншими словами, в цих приміщеннях домочадці заряджаються енергією, набираються життєвих сил. А віник, розміщений поблизу, цю енергію розсіює.

Місце четверте: туалет і ванна

У туалеті і у ванній віники, швабри і мітли теж тримати не слід. По-перше, це не зовсім правильно з точки зору гігієни. У ванній і в туалеті повітря вологе. Там постійно змінюється рівень вологості і температури, що сприяє зростанню бактерій, яких на прутів віника або на щетині швабри і без того багато.

Крім цього, ванна і туалет - місця, в яких люди очищаються. Віники ж не дають негативної енергії покинути будинок, вони її розсіюють по квартирі.

Про що слід пам "ятати

Не тільки розміщення віників, швабр і міточок має значення. Важливо і те, в якому стані знаходяться ці предмети. Не можна тримати в будинку, і тим більше використовувати, старі, зламані, обірвані або мають інші дефекти віники і мітли.


Згідно з фен-шуй, зберігатися мітли, швабри і віники повинні зовні вдома, а не всередині. Тобто залиште ці предмети на балконі, саме так вони принесуть користь, а не нашкодять.