12 симпатичних, але марних кухонних гаджетів, які господині використовують рідко

12 симпатичних, але марних кухонних гаджетів, які господині використовують рідко

Незважаючи на те, що крім пари каструль, сковорідок, тарілок, чашок, у багатьох господарок є ще безліч різних кухонних гаджетів, користі від яких досить мало. Сьогодні ми розглянемо одні з найбільш безглуздих і марних предметів, що захаращують кухню.


1. Бенрінер мандолін

Здавалося б, універсальний ніж для нарізки різних овочів повинен полегшити завдання господині на кухні, але вийшло все з точністю до навпаки. Купуючи таку багатофункціональну і просту у використанні речовину, багато жінок рано чи пізно повертаються до звичайних ножів, посилаючись на те, що зручніше і звичніше, і навіть швидше, ніж ось ця штука з різними насадками.

2. Ніж для нарізки бананів

Ніж для нарізання бананів - предмет, який з перших секунд викликає захоплення, цікавість і інтерес у тих, кому він "так сильно потрібен". Як тільки справа доходить до самого процесу, мимоволі розумієш одну просту річ: що толку від цього предмета практично немає. Бо за цей час, поки ти очистиш банан, а після акуратно поміщаєш один його край в диво-машину, вже двадцять разів можна було нарізати і другу половину звичайним ножем.


3. Магніт, який видаляє надлишки жиру

"Вау, яка крута штука!" - перша думка, яка миготить в голові при вигляді реклами такого дивного предмета, здатного видаляти зайвий жир з їжі. І окрилені цією думкою дамочки тут же біжать в магазин, здійснюючи цілком логічну, але при цьому необдуману покупку. Погодьтеся, що можливість жирну їжу зробити знежиреною, звучить багатообіцяюче, але як виявилося, на ділі не все так просто і цей диво-предмет не працює так, як обіцяв виробник. Цікаво, а чи можна знайти йому інше застосування в побуті?

4. Ломтерезка для яєць

Слайсер для яєць - досить зручна на перший погляд штука, без якої не обійтися. Принаймні так думає більшість. Але з часом людина розуміє, що це марний предмет на кухні, адже її використання припадає раз на рік, та й то, руки самі собою за звичкою тягнуться до кухонного ножа, який давно полюбився.

5. Власник пакунків

Ні для кого не секрет, що XXI століття - час сучасних технологій і винаходів, здатних полегшити життя людей. Але не до такої ж міри. Хоча, хто знає... Може комусь для повного щастя не вистачає саме цього маленького і нібито корисного пристосування для пакетів, завдяки якому його можна утримувати відкритим весь необхідний час, благополучно складаючи в нього продукти і не тільки.

6. Ніж для перцю


Ще один дуже крутий, але по суті марний кухонний гаджет - ніж для видалення серцевини з перцю. Перевага цього винаходу в тому, що ви можете за пару секунд видалити серцевину з перцю, але мінус в тому, що таким ножем ви не зможете нарізати перець для салатів, соусів та інших страв. Ось і виходить, що використання такого пристосування безглузде.

7. Вилка для огірків

Тільки уявіть собі, до чого додумався сучасний дизайнер, який зумів винайти вилку для огірків, завдяки якій їх буде досить зручно витягувати з банки. Хтось подумає про те, що це дуже потрібний предмет на кухні і побіжить його купувати в обов 'язковому порядку, але прийшовши додому, згадає, що вже років п' ять не їв солінь...

8. Пристосування для видалення полуничних хвостиків

Пристосування для видалення полуничних хвостів - справжня знахідка для тих, хто без розуму від цих ягід. Принаймні, саме так думають люди, які люблять полуницю. Але яке здивування і розчарування, коли за допомогою цих щипців доводиться півдня смикати полуничні хвости, замість того, щоб преспокійно сидіти і їсти ягоди так, як це робить більшість - просто притримуючи за хвостик, відкусувати соковиту м 'якоть.

9. Подрібнювач м 'яса "Ведмежі лапи"

"Ведмежі лапи" - відмінний маркетинговий хід, що мовить про те, що завдяки цьому гаджету ви за лічені хвилини подрібніть м 'ясо, точніше, розберете його на волокна. Але, як виявилося, цей предмет вкрай марний на кухні, тому що більшість господарів згодом повертаються до перевіреного старого методу, проробляючи все теж саме за допомогою двох виделок.

10. Дозатор вершкового масла


Дозатор вершкового масла - абсолютно безглуздий і непрактичний кухонний гаджет на відміну від кондитерського шприца, який можна використовувати для прикрашання випічки. Такий прилад працює як шприц, витискаючи платівки масла на хліб і все що вам залишається після, так це розмазати його ножем. Але, як тільки справа доходить до миття цієї диво-техніки, більшість розуміє, що подібна штукенція не для них. Адже набагато простіше і економніше діяти традиційним методом.

11. Ножиці для зелені

Професіонали і фахівці радять не купувати ножиці, які виконують функції звичайних ножиць, але для спеціальних цілей, наприклад, для нарізки зелені листя салату. З цим "непосильним" завданням здатні впоратися навіть найбільш примітивні ножиці, які є практично в кожній родині. Так що не варто гнатися за всякими модними новинками, які по суті настільки марні.

12. Пристосування для видалення рідини з консервів

Досить дивне на вигляд пристосування за словами виробника здатне видалити рідину з консервів. Хтось скаже, що це незамінний прилад на кухні і знахідка століття, адже раз-два і все готово. Але насправді, це викинуті на вітер гроші. Адже подібною штукенцією навряд чи ви будете користуватися кожен день. Крім марного дурниці, є безліч корисних штуковин, вартість яких не вдарить по кишені, а їх наявність в будинку однозначно не буде зайвою.