Як правильно підійти до вибору дитячої куртки?

Як правильно підійти до вибору дитячої куртки?

Куртка - це той предмет гардеробу, який згодиться у будь-яку пору року. Взимку без теплої куртки на синтепоне або пуху просто не обійтися, весною-восени прекрасно захистить від вітру і холоду курточка на флисовій підкладці з тонким утеплювачем, ну а влітку тонка легка ветровка убереже дитину від прохолодного вітру або дрібних крапель дощу.

Діти і дорослі

Діти і дорослі

 Одним з джерел психічного та фізичного розвитку є спілкування дитини і дорослого. Практичним навичкам, які знадобляться в житті, діти вчаться саме у дорослих за допомогою спілкування. Також воно допомагає дитині почати сприймати світ глобально.  

Дитячий садок: добре чи погано?

Дитячий садок: добре чи погано?

Батьки завжди бажають своєму чаду тільки кращого. Але як уникнути надмірного насідання на дитину? Що правильно, а що ні? І як вчинити так щоб виховати не свої нездійснені мрії, а цілісну унікальну особистість?

Комп ютерні ігри та діти

Комп ютерні ігри та діти

Комп 'ютерні ігри - наркоманія сучасності, причому в психіатрії вже є окремий розділ, присвячений комп' ютерній залежності. Ось у далекому дитинстві ми рвалися на вулицю, до своїх друзів і подругів, до тих, з ким можна було зіграти величезну кількість ігор, причому майже всі були з фізичною активністю, розвивали фізичний і психологічний стан дитячого організму. А що відбувається в даний час? Діти і підлітки заполонили комп 'ютерні клуби, п' ють алкогольні напої або замкнені вдома, щоб зіграти чергову партію в Counter-Strike або Dota, а то й узагалі - здійснити черговий рейд невідомими землями WarCraft, LceAge або Diablo 3. Загалом, все запахло смаженим. Уроки не вивчені, домашнє завдання не виконано, зате отримав новий рівень персонажа. Життя вдалося!

Коляска 3в1: чим вона хороша?

Коляска 3в1: чим вона хороша?

Ви в очікуванні чудової миті - народження малюка. Як багато всього потрібно продумати заздалегідь, щоб потім спокійно насолодитися обраними покупками. Одна з таких важливих покупок - це коляска. До неї йде дуже багато вимог.