Як вставити pdf у pdf

Як вставити pdf у pdf

PDF - це популярний формат електронних документів, що дозволяє робити практично будь-які дії зі створення та копіювання тексту та зображення. Ви також можете об 'єднувати два PDF-файли в один документ. Для цього можна скористатися як спеціалізованими утилітами, так і окремими сервісами.

Зміст матеріалу


Інструкція

1. Серед найпопулярніших редакторів PDF є програма від розробника формату Adobe Acrobat. Програма являє собою потужний інструмент, за допомогою якого можна здійснити практично будь-яку операцію зміни та збереження документів. Встановіть цю програму собі на комп 'ютер, завантаживши інсталятор з інтернету.

2. Запустіть програму, скориставшись вкладкою "Файл" - "Створити". Крім того, виберіть "Об 'єднати файли в один документ". Потім клацніть за пунктом "Додати файли" та виберіть потрібні документи.

3. Після цього у вікні програми налаштуйте порядок керування файлами. Для цього ви можете скористатися перетягуванням елемента із затиснутою лівою клавішею миші. Щоб видалити непотрібні сторінки, натисніть кнопку "Видалити". За допомогою елементів меню налаштуйте відображення документа.

4. Після створення дій натисніть кнопку "Об 'єднати файли". Тепер всі додані документи будуть з 'єднані. Клацніть "Файл" - "Зберегти як" - PDF. Встановіть назву нового файлу, потім натисніть кнопку "Зберегти". Об 'єднання файлів завершено.


5. Якщо ви хочете об 'єднати лише два документи, ви можете скористатися спеціальними онлайн-сервісами. Так, ви можете скористатися ресурсом Free PDF Tools.

6. На сторінці сайту виберіть потрібні для об 'єднання документи, після чого натисніть клавішу "Об' єднати" і дочекайтеся закінчення операції, яка може зайняти кілька хвилин, залежно від швидкості вашого з 'єднання інтернету. Після цього ви побачите посилання, що з 'явилося на сторінці, для завантаження нового PDF-файлу. Натисніть і збережіть отриманий файл. Об 'єднання документів завершено.